top of page

NTC

This is a great place to add a tagline.

Nike Training Club (NTC) on maailma suurim trenniklubi. Nike Training Club’i treenerite juhendamisel saab trennist meeldiv tegevus ja sinust parem sportlane. Tule ja treeni koos meiega.

 

Nike Training Club on ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) stiilis rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ning paljude tippsportlaste poolt kasutatavate harjutuste kombinatsioonidest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab sportlasi* teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis. Kui palju Sa treenid, polegi nii oluline kui see, mis on Sinu treeningu eesmärk ning tehnika treeningu jooksul.

 

Treeningute käigus kasutatakse erinevaid vahendeid (hantlid, sangpommid, vahurullid, matid, kummilindid, kettad, kangid jm), paljud harjutused on sooritatud treenides kasutades oma keharaskust ning igal sportlasel* on võimalus valida kergema ja raskema harjutusvariatsiooni vahel. NTC tundides on au sees tiimitunnetuse arendamine, seetõttu kasutatakse aeg-ajalt ka paarisharjutusi ning tiimides töötamist, kas siis ringtreeningu** või mõne muu formaadi näol. Iga treening keskendub ühele kolmest suunast: ENDURANCE (vastupidavus), STRENGTH (jõud) või MOBILITY (liikuvust parandav treening); mis ühise NTC Challenge programmina annavad sportlasele* nädalate lõikes tasakaalustatud füüsilise koormuse. Lisaks on sellest aastast tunniplaanis ka Nike Training Club CIRCUIT tund, mille näol on tegemist ringtreeninguga ning mille suunitlus on vastavalt tunniplaanis olevale värvile – punane tähistab ENDURANCE, must STRENGTH treeningut.

 

Rohkem infot:

bottom of page