top of page

KOOLITUS

Õppimine on elustiil!

Viin läbi erinevaid treeningu, toitumise ning elustiili alaseid koolitusi, seminare ja workshop'e. Eriürituste, treeningute, seminaride, koolituste jne. osas kirjuta mulle siin

 

Koostöös coach (arengutreener) Anne Õuemaaga oleme koostanud ja viime läbi Heade Harjumurte Treeningu (HHT) programmi. Oled valmis, et äratada endas uinunud Sõdalane või Power Women? Tahad päriselt elumuutust ja oled oodanud hetke, et jagada oma unistusi kellegagi, kes sind mõistab ja toetab? Meie oleme valmis! Kas sina oled valmis, et olla selle loo kangelane?

 

Kui oled päriselt otsustanud, et soovid harjumusi muuta nii, et tulemused oleksid püsivad nii päevaste tegevuste planeerimises, treeningutes, tervislikus toitumises kui ka suhetes teiste inimestega, siis on Heade Harjumuste Treening (HHT) just sulle!

 

Pakume:

Personaaltreeninguid, milles lähtutakse sinu hetke vormist nii füüsilises kui vaimses mõttes. Treeninguid, kus on võimalik tunduvalt kiiremini ning turvaliselt suurendada üldfüüsilist võimekust, saavutada sportlik välimus, parem tervis ja enesetunne.

 

Individuaalset coachingut ehk elumuutuste treeningut, mille käigus saad uurida oma elu suurt pilti ja tugevdada soovitud elustiili muutusi ka vaimselt ning väljaspool spordisaali Grupisessioone ehk töötubasid, mis annavad lisateadmisi heade harjumuste kujundamiseks tervise, toitumise, liikumise, eneseteadlikkuse ja eneseväärtustamise, elu eesmärgistamise ja kujundamise, suhete ja tõhusama ajakasutuse teemal. Nõustamist, et saaksid oma harjumused püsivaks muuta ning tasakaalustada valdkondi, milles tunned puudujääke.

bottom of page